[ Kim jesteśmy ]

Marka ALUPREST

Powstała… ponieważ szukałem ogrodzenia do własnego domu. Analizując rynek ogrodzeń, doszedłem do wniosku, że nie ma oferty, która mi odpowiada. Pragnąłem posiadać ogrodzenie, które jest praktyczne oraz trwałe i jednocześnie efektowne, takie, które będzie wizytówką mojego domu. Chwilę później pomyślałem, że zapewne nie tylko ja stoję przed takimi wyzwaniami, dlaczego by zatem nie dostarczyć rozwiązań, które wypełnią tą nisze na rynku. Pojawienie się tej myśli uważam za początek marki ALUPREST®.

Zaprosiłem do współpracy przyjaciół, którzy podobnie jak ja mają w sobie pasję i jeśli w coś się angażują to tylko na 100%. Określiliśmy potrzeby Klientów, ustaliliśmy zbiór wartości, którymi chcemy się kierować, na ścianie przywiesiliśmy inspirujący nas cytat „Cokolwiek robicie, zajmujecie jakieś stanowisko: opowiadacie się albo za perfekcją, albo za bylejakością”… i przystąpiliśmy do pracy nad produktem. W ten sposób narodziła się koncepcja spawanych ogrodzeń wykonanych w 100% z aluminium.

Nieprzerwanie jesteśmy wierni naszym wartościom, gdyż mamy świadomość, że one są gwarantem satysfakcji klienta, a tym samym naszego sukcesu.

Nasza misja

„Budujemy markę premium wśród ogrodzeń aluminiowych, dostarczając naszym Klientom rozwiązania, które tworzą prestiżową wizytówkę TWOJEGO domu.”

[ Czym się kierujemy ]

Wartości ALUPREST

Posiadamy mocno ukorzeniony zbiór priorytetów i standardów zachowań. Wartości te stanowią podstawę kultury organizacyjnej naszej firmy i znajdują odzwierciedlenie w działaniach wszystkich pracowników. Towarzyszy nam trwałe przekonanie, że te normy i zasady są naszą siłą, działają motywująco oraz decydują o jakości naszej pracy.

Marka Premium

Najwyższa jakość materiałów i doskonałość detali.

Satysfakcja Klienta

Indywidualny projekt, który stanie się wizytówką każdego domu.

Szacunek dla ludzi

Jesteśmy świadomi faktu, że ludzie stanowią kamień węgielny sukcesu firmy ALUPREST®. Szanujemy różnorodność będącą źródłem naszej siły.

W drodze do perfekcji

Cokolwiek robicie, zajmujecie jakieś stanowisko: opowiadacie się albo za perfekcją, albo za bylejakością